Šviečiančių raidžių nuoma

Meilė, myliu, mylėsiu, esu mylima-mylimas – taip ilgai puoselėti žodžiai kurie nepalieka abejingų. Taip ir vakaro vėsoje šviečiančios raidės „MEILĖ“ ar „LOVE“. Tas nepamirštamas akimirkas dovanoju su jauduliu ir širdingais asmeniniais prisiminimais. Vakaras bus paslaptingas ir nepamirštamas. Vestuvių vakarinė fotosesija su raidėmis „Meilė“ ar „Love“ tai kažkas stebuklingo, nepatirto. Būtina išbandyti, išjausti. Šias nuotraukas rodysit savo anūkams ir palaimingai šypsositės. Jūsų vestuvių vakarą meilės kibirkštys žėruos ir matysis iš kosmoso.

Taip, tai Jūsų nepamirštama šventė kartu su šviečiančiomis raidėmis, svarbus dekoro ir šventės elementas. Šviečiančios raidės „Meilė“ ar „Love“ kviečia vakaro fėjas nutūpti Jums ant peties ir linkėti ilgo, turtingo ir laimingo gyvenimo kartu.

Dirbdama švenčių dekoratore su balionais ir gėlėmis pastebėjau, kad šviečiančių raidžių nuoma yra pats šiuolaikiškiausias, moderniausias šventės papuošimas paskutiniais 5 metais. Labai populiarus pasiūlymas visais metų laikais.

Šventinės atributikos nuoma. Siūlome Jums šviečiančias raides „Meilė“ iš medžio. Kitos šventinės dekoracijos iš raidžių „LOVE“. Mūsų raidžių nuomos kaina labai žema !!!

  • LOVE 50 Eur šventei.
  • MEILĖ 60 Eur šventei.

Dėl pristatymo domėtis asmeniškai.

Kviečiu atvykti į mano parduotuvę Karoliniškėse, Sausio 13 –osios g. 2, PC Maxima parduotuvė BiBo Vilniuje ar paskambinti telefonu (8-601) 31385, Facebook „Bibo parduotuvė“. Laukiu Jūsų patogiais kanalais ...