Aš esu Edita Lesnickienė

Esu floristė ir švenčių dekoratorė. Draugai mane vadina „Balionų karaliene“. Esu darbšti kaip bitė. UAB Linksmųjų bitučių vadovė. Mano darbo įrankis balionai ir gėlės jau nuo 2009 metų. 2006 metais baigiau Vilniaus kolegijoje, floristikos ir želdinių dizaino bakalauro studijas.

Pirmoji mano balionų parduotuvė buvo Liepkalnio „Maximoje“, antroji - Pilaitės Rimi prekybos centre. Gėlėms ir šedevrams iš balionų, bei švenčių dekoravimo paslaugomis dalinuosi su jumis Karoliniškių „Maximoje“ (Sausio 13 –osios g. 2, Vilnius).

Mano patirtis dirbant su šventiniu dekoru iš balionų ir gėlių,  apie 14 prasmingų metų.  Ir jūs,  ir aš svajojame, jog kiekviena šventė būtų stulbinanti, stilinga, puošni ir pati įspūdingiausia, kosminė.

Dabar jau nieko keisto, jog šventės erdvių dekoravimui ir puošimui mes samdome floristus ir/ar dekoratorius. Tokie žmonės išdabina sodybas, restoranus, kavines, parduotuves, bažnyčias ir kitas erdves. Puošimo elementai ir dekoratyvios kompozicijos sutinka svečius jau prie įėjimo.  Aš esu tokia, balionų ir gėlių entuziastė.

Mano floristinis dekoras, ir balioninės kompozicijos kuria šventinę  atmosferą, neša sėkmę renginiui,  padeda skleistis muzikai ir akimirkos lengvumui. Tai pat parenku vientisą dekoro stilių pagal šventės vietą, idėją, tematiką bei žvaigždes danguje. Draugauju su visų spalvų ir formų balionais, myliu žmones ir gėles.   

DEKORAVIMO PASLAUGOS. Norite, kad šventė būtų kosminė, be rūpesčių? Negalite apsispręsti, kokias dekoracijas rinktis? Palikite tai mums. Džiaugsimės, galėdami padėti. Mano šūkis: „Mes kuriame šventę Jums!!!