Momentinių fotoaparatų nuoma

Kas tie momentiniai fotoaparatai? Momentinis fotoaparatas – tai vos per kelias sekundes įamžintos brangiausios akimirkos ir garantuotas klausimo „Kada gi bus nuotraukos?“ atsakymas. Foto nuotrauka „čia ir dabar“. Momentinis fotoaparatas bus puiki profesionalios fotosesijos detalė. Funkcionalūs, kokybiški ir stilingi momentiniai fotoaparatai palankia nuomos kaina.

Momentinis fotoaparatas leis labai greitai ir paprastai atsispausdinti ką tik užfiksuotas šventines akimirkas. Tai papildoma „Bibo“ parduotuvės paslauga. Momentiniai fotoaparatai sugrįžta, tampa vis labiau populiaresni. Puikiai tinka bet kokiai šventinei puotai, vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui, bernvakariui, mergvakariui įamžinti. Be to yra labai ekologiškas sprendimas. O kam pirkti jei gali išsinuomoti. Taip prisidėsi ne tik prie asmeninių finansų taupymo, bet ir būsi atsakingas už mūsų planetos Žemės išsaugojimą, ekologiją, tvarumą, mažinsi vartojimą.

Momentinių fotoaparatų nuomos kaina:

  • Mini 9eur parai 12 eur savaitgaliu
  • Wide 13 eur parai 15 eur savaitgaliui

Kviečiu atvykti į mano parduotuvę Karoliniškėse, Sausio 13 –osios g. 2, PC Maxima parduotuvė BiBo Vilniuje ar paskambinti telefonu (8-601) 31385, Facebook „Bibo parduotuvė“. Laukiu Jūsų patogiais kanalais ...