Asmeninė dekoravimo konsultacija

Balionai ir gėlės, mano pagrindiniai darbo įrankiai. Labai dažnai sulaukiu įvairių klausimų ar tiks, ar galiu tą ir aną. Ar įmanoma pakeisti spalvą ar formą? Taip, galiu pasidalinti savo ilgamete patirtimi ir pasiūlyti individualią dekoravimo konsultaciją. Pati savo rankomis ir širdimi kuriu Jūsų šventę. Apie ką reikia pagalvoti ir susitikus pakalbėti? Visų pirma yra šventės vieta. Dažniausiai šventę kuriu kaimo sodyboje, nedidelėje kavinės salėje ar restorane. Labai dažnai kompozicijas iš balionų ar gėlių vežu į parduotuvių atidarymą.

Kitas svarbus momentas, tai dekoracijų erdvės parinkimas. Dekoruojamos erdvės – jos lubų aukštis, spalvos, erdvės dydis, baldai, apšvietimas. Svarbu ir laikas, popietė ar vėlus vakaras. Ar tai aukštos kompozicijos ant stalų ar kabančios dekoracijos? Koks bus jų pritvirtinimas ir parinkta vieta. Dar labai svarbu medžiagų parinkimui metų laikas. Vasaros ir pavasario gėlės, ar žiemos ir rudens kompozicijos iš balionų. Dabar galima užsisakyti įvairiausių gėlių visais metų laikais. Taip pat pasitarčiau su Jumis kokia pasirinkta šventės spalva, tema. Jūsų apranga – taip pat turi įtakos visai šventės koncepcijai, detalių parinkimui, Jūsų asmenybės išraiškai. Dar visada pasiklausiu apie Jūsų mėgstamą spalvą.

Svarbu kokias gėles mėgstate. Ar tai raudonos ar geltonos rožės, o gal pelenų spalvos mondernios pastatomos gėlių kompozicijos. Kokie bus balionai? Ar žvilgantys, ar matinio paviršiaus, ar bus užrašas ant baliono ar ne. Dar galima pagalvoti apie Jūsų hobius, kurie gali atsispindėti puošiant, dekoruojant pasirinktą vietą. Galbūt Jūs kolekcionuojat monetas, senas knygas, kvepalų pakuotes.

Gal Jūs esate Depeche Mode, o gal Metallicos gerbėjas? O gal svajojate skristi balionu, ar aplankyti Zanzibarą? O gal Jums draugai nori nupirkti žoliapjovę? O gal esate aistringas bitininkas? Man tai svarbu, parenkant Jums šventinius akcentus, dekoro elementus iš gėlių ar/ir balionų. Man svarbu su kuo aš bendrauju, koks Jūs esat žmogus. Jūs man ne tik klientas, bet ir draugas...Man svarbu kad tarp mūsų užsimegztų dialogas, supratimas, kad svajotume apie tą pačią šventę kartu, žiūrėtumėm viena kryptimi... Iki malonaus susitikimo

Kviečiu atvykti į mano parduotuvę Karoliniškėse, Sausio 13 –osios g. 2, PC Maxima parduotuvė BiBo Vilniuje ar paskambinti telefonu (8-601) 31385, Facebook „Bibo parduotuvė“. Laukiu Jūsų patogiais kanalais